Ota yhteyttä, me palvelemme sinua

Kansallis-yhtiöt
Linnankatu 20 A1
20100 Turku
Puh: 02 – 469 2800
info@kansallis.fi
Ilkka Paju

Toimitusjohtaja

+358 50 411 9110
ilkka.paju@kansallis.fi

Markus Palmroth

Hankekehitysjohtaja

+358 400 683 800
markus.palmroth@kansallis.fi

Sakari Elo

Johtaja, Rakennuttaminen

+358 400 188 598
sakari.elo@kansallis.fi

Henri Honkaneva

Kiinteistöpäällikkö

+358 400 148 808
henri.honkaneva@kansallis.fi

Jaakko Laaksonen

Kiinteistöpäällikkö

+358 44 3422 095
jaakko.laaksonen@kansallis.fi

Valtteri Arvonen

Asiakkuuspäällikkö

+358 400 176 526
valtteri.arvonen@kansallis.fi

Haluan tiedon ennakkohaun alkamisesta

Liity Voudinkadun asuntojen sähköpostilistalle. Lähetämme infoa projektin etenemisestä, sekä tiedot ennakkohaun alkamisesta.

Exit mobile version